Automatyka domowa

Marzy Ci się dom, który dostosowuje się do Ciebie i Twoich potrzeb? Taki, w którym nie musisz się zastanawiać, czy na pewno zgasiłeś światło i zamknąłeś drzwi? Taki, który dostosowuje się rytmem działania do pory dnia, Twoich przyzwyczajeń i potrzeb?

Technologia przyszłości? Bynajmniej! Automatyka domowa to rozwiązanie dostępne już dziś. Skorzystaj z niego dzięki nam!

Automatyka domowa, czyli co?

Domowa automatyka to urządzenia oraz instalacje, które – zgodnie z nazwą – automatyzują wiele procesów zachodzących w budynku lub mieszkaniu. Innowacyjna elektronika integruje Twoje domowe sprzęty, nadzorując i kontrolując ich pracę oraz elastycznie nimi zarządza. Tak, byś mógł się czuć komfortowo i bezpiecznie.

Nowoczesna automatyka domowa – taka jak np. system FIBARO zadba o Ciebie kompleksowo. My zaś zadbamy o jej montaż u Ciebie w domu. Spokojnie – skorzystanie z tego rozwiązania jest możliwe zarówno, gdy wprowadzasz się do zupełnie nowego mieszkania, jak i kiedy mieszkasz w nieco starszym budownictwie. A to wszystko bez kucia w ścianach, kilometrów kabli i skomplikowanych przyłączy. Wystarczy kilka elektronicznych detali, centrala zarządzająca systemem, a do tego tablet, smartfon czy komputer i wszystko masz pod kontrolą.

Jakimi elementami możesz zarządzać dzięki domowej automatyce?

Lista urządzeń i akcesoriów, które możesz obsługiwać za pośrednictwem systemów takich jak FIBARO jest długa. Najważniejsze elementy to jednak:

  • ogrzewanie i klimatyzacja,
  • oświetlenie,
  • otwieranie i zamykanie okien,
  • sterowanie roletami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • zamki do drzwi,
  • brama wjazdowa.

Poczuj się komfortowo i bezpiecznie. Zasługujesz na to.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!