Inteligentne instalacje

Chcesz, by Twój dom stał się „smart”? Dziś to już możliwe! Wystarczy, że postawisz na inteligentne instalacje. Takie, które przejmą kontrolę nad Twoim sprzętem: oświetleniem, ogrzewaniem, a nawet… ekspresem do kawy i dostosują się do wyznaczonego przez Ciebie rytmu dnia. Brzmi zachęcająco? W praktyce systemy takie jak FIBARO zachwycają jeszcze bardziej. Podejmij współpracę z nami, by wdrożyć rozwiązania idealne dla siebie.

Inteligentne instalacje to wygoda i bezpieczeństwo

System inteligentnego zarządzania budynkiem wsłuchuje się w Twoje potrzeby i inteligentnie do nich dostosowuje. Co zyskasz dzięki niemu? Przyjemny poranek, podczas którego rolety same się odsuną, by wpuścić do sypialni odpowiednią dawkę promieni słonecznej, kawa będzie na Ciebie czekać w ekspresie, a trawnik zostanie zroszony oraz jeszcze przyjemniejszy wieczór – we wnętrzach ogrzanych lub schłodzonych do optymalnej temperatury z zapalonymi, czekającymi na Ciebie światłami. To oczywiście dopiero początek możliwości. System czujników i sterowników bowiem oferuje znacznie szersze możliwości. Skorzystaj z niego i wprowadź swój dom w XXI wiek!

Inteligentne instalacje:

  • sprawią, że Twój dom stanie się bardziej ekonomiczny – automatyczne wyłączanie świateł czy ogrzewania na czas nieobecności w budynku pozwoli sporo zaoszczędzić,
  • zapewnią Ci maksimum komfortu w domu każdego dnia,
  • zagwarantują bezpieczeństwo – szybko alarmując, gdy dojdzie do wypadku czy włamania.

Zainteresowany? Skontaktuj się, a otworzymy Ci drzwi do przyszłości już dzisiaj!