Fibaro

System inteligentnego zarządzania budynkiem Fibaro to sprawdzone, zyskujące na popularności na całym świecie rozwiązanie, stworzone nad Wisłą. Polska myśl techniczna i innowacje, które wychodzą naprzeciw wyzwaniom i oczekiwaniom na miarę XXI wieku – to wszystko sprawia, że warto zainwestować w tę właśnie instalację.

Fibaro to:

– nowoczesny system inteligentnego zarządzania budynkiem: prosty w obsłudze i zaawansowany,
– prosty montaż: bez kilometrów kabli i poważnych przeróbek instalacji – jest oparty o technologię bezprzewodową;
– pełna elastyczność działania – z biegiem lat swój system możesz modyfikować czy rozbudowywać, dostosowując go do bieżących potrzeb,
– ogólnopolska sieć dystrybutorów oraz montażystów – natychmiastowy dostęp do usług, bez względu na to, gdzie i kiedy ich potrzebujesz,
– prostota obsługi i wysoka dostępność: kontrolę nad systemem przejmiesz m.in. za pomocą komputera, smartfonu czy tabletu, bez względu na to, z jakiego systemu operacyjnego korzystasz.

Chcesz zamontować system inteligentnego budynku w swoim domu lub mieszkaniu? Na terenie miasta Warszawa i w okolicach, powierz wykonanie wszystkich prac w nasze ręce.

Przeanalizujemy Twoje potrzeby, zaprojektujemy układ systemu, który idealnie się w nie wpisze i zajmiemy się instalacją od A do Z. Zapewniamy pełen profesjonalizm, sprawne wykonanie usługi oraz konkurencyjne warunki finansowe.

Już dziś zadzwoń lub napisz, by poznaj szczegóły i umów się z naszym doradcą. Zapraszamy do współpracy!