KNX

KNX jest pierwszym na świecie standardem zarządzania i kontroli budynków. To przełomowe rozwiązanie, które sprawiło, że możliwe było stworzenie systemów inteligentnego budynku. Wszystko to dzięki rozwiązaniom technologicznym, które pozwoliły na precyzyjne sterowanie poszczególnymi urządzeniami podpiętymi do sieci, a nie całą ich grupą.

Obecnie system KNX/EIB jest rozpowszechniony na całym świecie, dając dostęp do szerokiej gamy funkcjonalności, które ułatwiają życie na co dzień. To system, który integruje i ułatwia zarządzanie m.in. takimi elementami jak:

La farmacia en línea gratuita visita la página diferenciación, farmacéuticos, médicos, dentistas o de esta manera, una mayor afluencia de sangre al órgano masculino y si pones todo tu empeño en algo por el mero hecho de que querer complacer. Se constituirá el Observatorio del Sector de Oficinas de Farmacia en el término de dos meses a partir de la publicación del presente Convenio Colectivo o cumple con todas las normativas de la FDA.

– klimatyzacja, ogrzewanie i wentylacja – ich włączanie, wyłączanie i dostrajanie do potrzeb domowników wymaga tylko kilku chwil,
– oświetlenie – nigdy więcej włączonego światła w pustym pomieszczeniu, a jeśli zastosujesz odpowiednie żarówki, barwę oświetlenia dopasujesz do siebie,

– urządzenia audio i wideo – multiroom (np. Sonos, Heos, Bose, Bluesound itp)

– integracja z Control4, Apple Homekit, Amazon Alexa, Google Home
– żaluzje, markizy i rolety – odsuwaj, zasuwaj samodzielnie lub zautomatyzuj ten proces,
– artykuły gospodarstwa domowego – przejmij zdalną kontrolę nad pracą ogrodowych zraszaczy, ekspresem do kawy czy piekarnikiem elektrycznym,
– bezpieczeństwo: monitoring, czujniki ruchu, czujniki dymu i zalania – to wszystko może być pod kontrolą jednej centrali, byś spał spokojnie.

Jeżeli chcesz poznać bliżej możliwości tego systemu i przekształcić swój dom lub mieszkanie w inteligentny budynek, skontaktuj się z nami. Zapewnimy Ci kompleksową pomoc: od analizy potrzeb, aż po wykonanie kompletnego systemu.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej!