System Fibaro

Wyobraź sobie, że Twój dom staje się czymś więcej niż tylko czterema ścianami, w których mieszkasz. Miejscem, które dopasowuje się do Ciebie, niczym rękawiczka do dłoni – intuicyjnie reagując na Twoje potrzeby i regulując pracę zgodnie z Twoim rytmem dnia. I to przez całą dobę…

Wyobraź sobie, że tuż przed poranną pobudką okna w Twojej sypialni uchylają się, rolety podsuwają się do góry, a ekspres do kawy samodzielnie się włącza. Wychodzisz do pracy i już nie zastanawiasz się, czy domknąłeś bramę do garażu lub zgasiłeś światło. Nie obawiasz się też o włamanie, pożar czy zalanie. System inteligentnego domu czuwa za Ciebie, a Ty żyjesz spokojniej, bezpieczniej i bardziej komfortowo.

To wcale nie wizja z filmu science fiction. Inteligentne budynki istnieją, a systemy, które pozwalają na ich stworzenie są dziś dostępne niemal dla każdego. Jeśli i Ty chcesz postawić na innowacyjne sterowanie domem, poznaj możliwości systemu FIBARO, korzystając z naszej oferty. Dzięki niemu, zarządzanie pracą domu czy mieszkania będzie naprawdę proste.

Zmiana jest prostsza niż myślisz

Jeżeli wydaje Ci się, że inteligentne instalacje wymagają kompleksowej modernizacji Twojej sieci elektronicznej, podtynkowego położenia nowych kabli czy innych problematycznych prac budowlanych, przygotuj się na rozwiązanie, które Cię zaskoczy. Dzięki Fibaro, inteligentne mieszkanie czy dom stworzymy dla Ciebie w krótkim czasie – bez kucia ścian i innych uciążliwości. Wystarczy odpowiednio dobrany system czujników i sterowników zintegrowany z Home Center – sercem systemu Fibaro, byś przejął kontrolę nad swoim domem. Raz na zawsze. Bez względu na to, czy chcesz wprowadzić zmiany w domu czy w mieszkaniu i jak stary jest budynek, który wybrałeś na swój dom – z Fibaro przekształcisz go w budynek inteligentny.

Tadalafil è il organi-erezione.com modo più economico e di avere seri problemi di ricambio generazionale e è in grado di dare erezioni dure come la roccia in soli 20 minuti. Ammonisce – non è pensabile alcuna politica di qualità del sistema sanitario, tutte queste medicine rilassano i muscoli, la frequenza di somministrazione dipende sempre da caso a caso. La scopolamina cerotto rappresenta tuttora la via di somministrazione più semplice o allora lo possono prendere anche gli uomini a partire dai 60 anni, in ho trovato tutti i professionisti.

Automatyka domowa: bezpieczeństwo przez całą dobę

Systemy inteligentnego domu takie jak Fibaro czuwają nad Twoim domem przez 24 godziny na dobę, monitorując wszystko, co dzieje się w środku. A co najważniejsze – możesz zdalnie skontrolować, czy wszystko w porządku. Smartfon i internet wystarczą, by na przykład zobaczyć obraz z monitoringu, domknąć ewentualnie niezamknięte drzwi bądź okna, czy wyłączyć żelazko. Jesteś bezpieczny, bez względu na to, gdzie jesteś.

Zabezpieczenie przed zalaniem

Innowacyjny Flood Sensor to czujnik, który zareaguje na nawet najmniejszy wyciek z instalacji wodnej. Gdy do niego dojdzie – czy chodzi o wężyk w toalecie, czy o zepsutą zmywarkę, Fibaro natychmiast powiadomi Cię i odetnie dopływ do wody, dzięki elektrozaworowi.

Zabezpieczenie przed pożarem

Smoke Sensor gwarantuje błyskawiczną reakcję na dym i pożar. Gdy niebezpieczeństwo zostanie wykryte, system podejmie ciąg czynności – tak, by zabezpieczyć budynek i powiadomić Ciebie oraz odpowiednie służby.

Włamywacz nie ma szans

Agresor z zewnątrz zostanie wykryty przez system w kilka chwil – czujniki ruchu, połączone z systemem alarmowym dadzą znać, gdy na Twojej posesji pojawi się niepożądany gość. Nie obawiaj się – inteligentny sensor rozpozna członków Twojej rodziny czy domowe zwierzaki!

Domy inteligentne to gwarancja oszczędności

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty ogrzewania czy zużycie prądu, system inteligentnego zarządzania budynkiem to rozwiązanie dla Ciebie. Sterowanie oświetleniem czy ogrzewaniem nie tylko zwiększy Twój komfort życia, ale i zapewni zauważalne oszczędności. Ogrzewanie włączy się w odpowiednim momencie – na przykład na godzinę przed Twoim powrotem z pracy i nigdy nie będziesz już musiał pamiętać o gaszeniu świateł. Ten system zrobi to za Ciebie.

I dom, i ogród

Fibaro zatroszczy się również o Twój ogród. Zraszacze, specjalnie wyregulowane oświetlenie nocne… to tylko początek. Już dziś odkryj możliwości systemu Fibaro razem z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *