Sterowanie domem

Nowoczesne sterowanie domem: odkryj technologie przyszłości już dziś

Steruj domem tak, jak chcesz – bez względu na to, gdzie jesteś. Dziś to możliwe dzięki innowacyjnym systemom inteligentnego zarządzania budynkiem. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją, zamkami w drzwiach i oknach, zraszaczem trawnika, roletami… Można tak długo wymieniać. Najważniejsza jest jednak jedna kwestia: komfort i swoboda, jakie zyskujesz, decydując się na montaż takiego systemu. Z nim sterowanie domem staje się proste, bezpieczne i wygodne. Spróbuj i odkryj zupełnie nową jakość!

Sterowanie oświetleniem i więcej

Zapomnij o problemach z niezgaszonym przez wiele godzin światłem, ogrzewaniem, które jest włączone, kiedy Ty jesteś poza domem czy niezamkniętych drzwiach na terenie posesji. Inteligentny system zarządzania budynkiem – taki jak FIBARO – pozwoli Ci zapomnieć o tego typu zmartwieniach raz na zawsze. To naprawdę proste rozwiązanie!

Inteligentne sterowanie oświetleniem i innymi elementami zainstalować można w niemal każdym budynku. Skorzystaj więc z tego systemu zarówno, jeśli planujesz przeprowadzkę do zupełnie nowo wybudowanego domu, jak i kiedy chcesz unowocześnić swoje mieszkanie. Z FIBARO to dziecinnie proste!

Co zyskasz, instalując nowoczesne sterowanie domem?

FIBARO to kompletny system stworzony z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie. Innowacyjny system czujników i sterowników pozwoli Ci przejąć pełną kontrolę w każdej sytuacji.

FIBARO:

  • zamontujesz bez konieczności inwestowania w skomplikowane instalacje, ciągnące się kilometrami kable czy zaawansowane przeróbki elektryki,
  • da Ci możliwość zarządzania urządzeniami i instalacjami elektrycznymi w budynku z poziomu smartfona czy tabletu – gdziekolwiek jesteś, wystarczy że masz Internet,
  • automatycznie i intuicyjnie dopasuje się do Twoich potrzeb – ułatwiając wykonywanie codziennych czynności,
  • zadziała również jak system alarmowy – ekspresowo reagując na wszelkie pojawiające się zagrożenia.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z naszymi doradcami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i dobierzemy system do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do współpracy!